Депозити

Депозитний калькулятор

СУМА ВКЛАДУ:

ВИБЕРІТЬ ТЕРМІН ДЕПОЗИТУ:

ВІДСОТОК РІЧНИХ:

СТАВКА:

0%

ВИПЛАТА:

0 грн.

Депозити в  гривнях: особливості ринку депозитів

Основним видом пасивних доходів, як банків, а також одним з джерел доходів вкладників і кредиторів – є депозит. У гривнях комерційні банки мають змогу залучати, як фінанси підприємств і установ, так і кошти населення та гроші інших комерційних банків на ті чи інші терміни їх зберігання на певних умовах.   

Депозит у гривнях – це кошти, звісно, в національній валюті, як у готівковому вигляді, а також у формі безготівкового рахунку, які передані фінансовій установі з метою отримання доходу від їх зберігання на тих чи інших умовах.  

Для фінансових установ депозит в гривнях служить, як уже зазналось, основним джерелом доходів від пасивних операцій, а також основною ресурсною базою для активної кредитної політики.   

Депозити в гривні можуть формуватися у два способи. В першому випадку , коли фінансова установа приймає кошти на зберігання від фізичних осіб, або від компаній з метою розміщення їх на, так званих, депозитних рахунках. А у другому – коли утворюється «умовний» депозит, або коли клієнт, віддавши банку кошти, має право розраховуватися чеками в рамках цього депозиту.

Насправді, видів депозитів в гривнях безліч, їх різноманітність дорівнює, мабуть, кількості фінансових установ тому, що депозитні вклади різняться в залежності, від:
– строків;
– умов, як внеску, так і вилучення коштів;
– процентних ставок;
– можливості отримання бонусів, та інших пільгових умов щодо взаємодій вкладників з  банківськими установами.

У більшості випадків класифікація вкладів складається з двох моментів – це відносно строкам вилучення депозитів і відносно категорії вкладників.

Щодо першого виду вкладів, то вони бувають у двох формах. Перші  – це депозити, які діють до запитання. Інакше кажучи, підлягають поверненню вкладникам за першими їх вимогами. Друга форма вкладу – це строковий депозит. Гривня – є валютою внеску і зберігання. А умови повернення – через оговорені певні строки.

На сам кінець у якості далеко не вичерпного підсумку щодо українських ринку банківських депозитів  пропонуємо ознайомитись з деякими пропозиціями фінансових установ:

Для багатьох українців валютний депозит – найбільш доступна можливість створити фінансову подушку, та мати пасивний дохід. Оперативно розглянути усі пропозиції, та зробити раціональний вибір дозволяє валютний калькулятор.

Які банківські продукти по валютним депозитам враховує онлайн-сервис

Банки пропонують наступні види депозитів:

  • ощадні;
  • накопичувальні;
  • дохідні;
  • спеціалізовані, наприклад, для певних категорій громадян.

Це не повний перелік. Кожен банк пропонує декілька депозитних програм. Для зручності вкладників банківські установи випускають депозитні картки, з яких можливо знімати щомісячні відсотки у банкоматі, не звертаючись у банк.

Критерії вибору

До відкриття депозиту у доларах треба звертати увагу на наступні фактори:

  • надійність банку, його рейтинг у банківській системі, достатність капіталу;
  • величина відсотків;
  • додаткові умови договору (можливість отримати частину вкладу під час його дії, умови продовження, дострокове розірвання та інше).

Як користуватись онлайн сервісом підбору депозитів у валюті

Ввівши суму коштів, яку планується покласти до депозиту в доларах, строк, та очікувані відсотки, можливо отримати від сервісу перелік фінансових установ, які пропонують бажані умови. Перейшовши на сайт установи, просто подивитись усі подробиці кожної депозитної програми. Додатково є фільтри, які враховують деякі фактори (можливість онлайн-реєстрації та інше).

Скористайтеся валютним калькулятором, щоб отримати найбільшу користь.